VÄGIVALD?!

Mida ma jälle tegin?
Millal see lõppeb?
Miks ma teen seda?
Kuidas mul tekivad need tunded?”


Mis on vägivald?

Kallis mees ja naine, kui me tarvitame mistahes kujul vägivalda oma kallite lähedaste peal või ükskõik kelle peal, ka enda peal, siis see tegelikult näitab, et meie vajame abi, see on alateadlik appihüüe, et me vajame tegelemist.  See on meie ainukeseks oskuseks probleemi lahendada.

Tänapäeval aga juba on auasi kui me tunnistame seda ja julgeme probleemile otsa vaadata ja otsustame tegeleda sellega. Meie sees on olemas see jõud, see ürgne vägi, mis aitab meil terveks saada! Kui meie sees on selline jõud, et olla agressiivne ja pahatahtlik, siis on meie sees ka see sama jõud, et see kõik endast välja juurida. Kui me ise ei suuda sellega hakkama saada, siis aitan Sind. Selleks inimesed ju ongi siin maailmas, et üksteist aidata! Inimene ei ole süüdi selles, et ta on selliseks kasvanud, varasem keskkond on see, mis on meid selliseks muutnud.

Küll aga on inimene vastutav selle eest, kui ta teeb ükskõik mis moel inimesele haiget ja midagi selle suhtes ette ei võta. Erinevad negatiivsed tunded meie sees, kui neid koguneb liiga palju ja me ei saa neid endast välja, moodustub sellest monstrum nimega “VÄGIVALD”  siis on juba hilja, keegi saab kuskil haiget. Nüüd võiks tõesti lõppeda see! Aitab sellest, et meie ümber on liiga palju vägivalda. See kõik sõltub meist endist! Ära muretse, keegi ei pea üksi oma murega, mis on Sinu mure on ka minu mure.  
Ma oskan ja saan Sind aidata!

Vaimne vägivald
Miks me karjume? Miks me teeme inimestele haiget oma sõnadega?
Miks me ei oska valida sõnu? Sõnad, just negatiivse alatooniga ongi need, ongi kõige piinarikkam relv, sõnad tekitavad tundeid, emotsioone ja mõtteid, mis hakkavad meie sees oma elu elama. On olukordi, kus inimeste poolt öeldud pidevate negatiivsete sõnade pärast on endalt elu võetud. Vaadake ette palun! Kontrollime, mida me suust välja ajame!

Füüsiline vägivald

PS! Kõige suurem mure on inimestel see, et hoitakse oma hingevalud ja probleemid enda sees, keegi ei tohi teada sellest, mõeldakse, et mis minust küll mõeldakse, kui ma lähen rääkima sellest. Aga just nii tulebki teha, see ongi lahendus, rääkida oma sõbrale või oma valdkonna spetsialistile. Me inimesed oleme ju sarnased, kõik on midagi läbi elanud, igaühel on oma lugu rääkida, seega ei saa see olla häbiasi. Lahendus on olemas igal juhul! 

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart