Meie Eesti, meie kõigi ühine kodu.

Mis tunne Sul on, kui meie kodu on must, koristamata, kus puudub soojus ja armastust? On palju kurjust ja musta valgeks rääkimist.

Ainult läbi teadlikkuse ja teadlikumaks saamise saab toimuda muutused.


“Teadlikkus on edu peamine koostisosa. Kui Sul on teadlikkus, siis õpeta seda, kui Sul pole teadlikkust, siis otsi seda” – Michael B. Kitson

“Teadlik naine + teadlik mees = teadlik pere. Teadlik pere = teadlik ühiskond. Teadlik ühiskond = parem ja mõnusam elu.” Kes ei tahaks?

Peaasi on “Teadlik Inimene”. Ja teadlik inimene juba teab kuidas meie ühiskonnas oleks hea elada, et ei oleks liiga palju vägivalda, et ei oleks sellist olukorda, kus statistika näitab kurbi numbreid.

Siin mõned näited, kes on üldse teadlik inimene:

Teadlik inimene on isik, kes ei vaata asju ainult oma mätta otsast, vaid saab aru, et on ka teised inimesed, kellel on oma maailmavaade. 

Teadlik inimene kasutab oma ego ainult siis kui see on talle vajalik ja kui see ei kahjusta teisi. Teadlik inimene mõistab teisi ja saab aru, miks mingid asjad juhtuvad.

Teadlik inimene hoolib teistest inimestest ja on teadlik ja tahab kasutada 8A põhimõtteid.
Teadlik inimene ei sildista teisi, oskab võtta teist inimest selliselt nagu ta on loodud, kuna igal inimesel on alati oma lugu rääkida.

Teadlik inimene teab, kuidas õigesti oma elu elada. Ta teab, mis vett ta joob, mis toitu ta sööb, mis mõtteid ta mõtleb, mis tundeid ta tunneb!

Teadlik inimene teadvustab endale kõike, miks ta midagi teeb. Teadlik inimene teab kuidas ja miks tal on vaja veel teadlikumaks saada.

Teadlik inimene on iseenda parim verisoon. Teadlik inimene tahab ja suudab. Teadlikkus tuleb läbi ainult meie enda panustamise.

Neid näiteid on palju, kuid igaüks otsustab lõpuks ise, millal ja millest ta teadlik on, ta tunneb ise selle õige enda jaoks ära!

“Teab loodus vaid, teab isamaa, meil tuleb üksteist aidata” Jüri Leesment

                                                                                                                     

“Teadlikkus iseenda seisundist on sild isikliku meisterlikkuse poole” – Yogi Raman

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart