Eesmärk

Üks kõigi, kõik ühe eest!” – Alexandre Dumas


“Sisemise maailma teejuht…”

Eesmärgiks keskenduda inimeste teadlikkuse tõstmisele selliselt, mis hoiaks ära depressiooni, vägivaldse ja negatiivse hoiaku inimeste seas. Eesmärgiks on soov ellu tuua teadliku inimese ajastu, sest mida teadlikum on inimene, seda mõnusamaks meie ühiskond läheb. Teadliku inimese ajastu on selline, kus paljud inimesed oskavad endale teadvustada, mis tähendab vägivald ja mis see endaga kaasa toob, teab mis tähendab teisele inimesele haiget tegemine nii füüsiliselt kui vaimselt ja kuidas seda kõige paremini ära hoida. Teadlik inimene teab, mis tähendab kurjus, karjumine, karistamine ja kannatamine, seda eelkõige tema enda jaoks.

See, et me teame asjadest ei tähenda veel, et me sellest teadlikud oleme!

Tavainimese jaoks on vaimsus olnud nagu mingi woodoo. Enam mitte! Eesmärgiks on aru saada, kes ma olen ja kelleks ma saada tahan, mida ma teen siin maailmas ja mis on minu ülesanded, kuidas ma saan maailma veel paremaks muuta? Mis tähendab vaim ja füüsis? Terves kehas terve vaim! Nii lihtne see ongi. Kas ikka on?

Kas me oleme õigel teel?
Kui inimesed aru saavad, kus kohast tuleb depressiivsus ja neile kohale jõuab, mis jõud on mõtlemisel, siis muutub nende elu täielikult, seda ma julgen garanteerida! Mis juhtub siis kui inimesed otsustavad ennast muuta veel paremaks, veel mõnusamaks, veel armsamaks, veel positiivsemaks ja unustaks negatiivuse täielikult? Miks on liiga palju vägivalda meie riigis, miks inimesed liiga kergekäeliselt otsustavad siit elust lahkuda? Miks on depressioon võtmas epideemia mõõtu? Aitab sellest, et inimesed järjest rohkem katki lähevad. Nad ei ole paberist, nad on kõik eriliselt säravad isiksused, nad on nagu taimed keda tuleb õigesti kasta, et nendest võimsad vilja kandvad puud kasvaksid. Püüame suunata inimesi ise endaga tegelema! Et ühiskond muutuks veel paremaks! Soovime tõsta inimeste teadlikkust oma elu elamisel, vähendada negatiivsust ja depressiivsust meie ümber ja ennetada tõsisemaid probleeme. Külvata armastust, hoolivust, üksteise mõistmist! Soovime, et inimesed tahaksid ise ennast aidata, oskaksid ja tahaksid paremaid lahendusi leida.

ENNE KUI ON LIIGA HILJA…

Soovin ära hoida vägivalda, nii vaimset kui füüsilist! Et kõik inimesed teaksid ja oskaksid, mis kõige tähtsam, et julgeksid kuhu pöörduda, kui nad tunnevad ennast üksikuna ja kaitsetuna ja midagi ei oska enam peale hakata, kuid abi samas vajatakse. Ühiskond on meil selliselt üles ehitatud, kus inimene tahab abi saada, siis meie anname ka omapoolse panuse. Et ka neil inimestel oleks olemas toetus, kes on juba võtnud südameasjaks aidata abivajajaid. Ühtsuse tunne peab veel tugevamaks saama. Et oleks rohkem positiivset energiat. Eneseteostus, eneseabi, iseendaga tegelemine võrdub areng ja areng on see, mis meid edasi viib.

MEIL ON SIND VAJA, UUT SIND!
Vanad asjad lähevad ruttu moest. Sinu elu ei ole paremaks läinud, Sa oled ikka ja jälle samas kohas tagasi, Sa tahad, aga ei oska. Sinu elu ei ole paremaks läinud. 

Soovin inimesi tunnustada, sest tean, et üksteise tunnustamine aitab pingeid maha võtta ja elada selliselt nagu on mõnus elada ja nagu peab elama. Et iga inimene leiaks selle õige ja oma tee. Et inimene avastaks oma võimed, avastaks endas kõik, mis aitaks välja tuua enda parimad küljed. Mõtleme koos, mis teha saab. Ma soovin olla olemas kõikide inimeste jaoks ja need, kes ei ole sisemisest maailmast veel nii teadlikud ja tunnevad, et tahavad kaasa lüüa minu tegemistes, olete oodatud. Eesmärgiks on aru saada, kes ma olen ja kelleks ma saada tahan, mis ma teen siin maailmas ja mis on minu ülesanded, kuidas ma saan maailma veel paremaks muuta? 

Eesmärgiks on sulle väga lihtsalt arusaadavaks teha, mis vahendeid sul tegelikult vaja läheb, et oskaksid iseennast aidata.  Eesmärgiks on vähendada meie riigis negatiivsust ja depressiivsust ja ennetada selle tõttu endalt elu võtmist, külvata armastust, hoolivust, üksteise mõistmist. Aga kuidas seda teha?

Me aitan luua sellise atmosfääri, kus inimene tahab areneda ja tunneb ennast ära nii, et tema andekus saab kergemini väljenduda – just selline ma tahan olla, mulle ei meeldi mu elu, miks ma olen laisk, miks minul ei õnnestu asjad selliselt nagu teistel? Inimesed janunevad selgete ja kindlate juhiste järgi. Ma aitan Sul ennast avastada ja seeläbi ise ennast aidata, sest siis on Sinu rõõm palju, palju suurem, kui tunned, et oled ise suutnud ennast aidata ja oled sellega ka ilusti hakkama saanud. Ma ka soovin aidata tuua nähtamatu nähtavasse ehk siis pimedas ruumis valgust näidata, et inimesed muutuksid teadlikumaks ja oskaksid edasi elada selliselt, et iga päev oleks nauding. Eesmärgiks on keskenduda oma tegevus ainult inimeste sisemisele maailmale, mis on veel piisavalt avastamata nagu ookeani sügavik. Absoluutselt kõik asjad algavad meie sees olevast energiast ja ka elus püsimiseks vajame ju energiat ja just positiivne energia on see, mis Sind edasi viib, aga kuidas siis seda kõige paremini teha? Välises maailmas elame me kõik ja võtame seda iseenesest mõistetavalt. Kuid sisemist maailma tunnevad veel vähesed. Kui ei ole energiat, ei ole ka elu! Aitab sellest, et inimesed on katki. Aitab sellest, et oleme ühiskonnaga tasakaalust väljas. Mis juhtub kui me oleme tasakaalust väljas? Õige. Me kukume. Ja kõik kes on kukkunud mingilgi moel, teavad väga hästi, mida see tähendab.

Iga inimene on kohustatud endas üles leidma oskuse oma elu võimalikult hästi elada, kahjustamata oma tegevusega teisi inimesi.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart