TÄHTIS

Kriisijärgsed soovitused

Palun mulle ka üks gluteenivaba, laktoosivaba, rutiinivaba, stressivaba, vihavaba ja negatiivsusevaba elu palun. Ehk elementaarne teadlikkus sellest, kes me inimestena oleme, kuidas me funktsioneerime ja kuidas elada oma elu selliselt, et see ka meile meeldiks, et meil ei oleks probleeme. Kõik me soovime ju oma elu ilusamaks elada. Kõik me tahame ennast hästi tunda!

Kuidas seda aga saavutada?

Hetkel meie kodumaal selline olukord, kus meil on vaja kokku hoida rohkem kui kunagi varem. Unustame vähemalt sellekski ajaks negatiivsuse ja üksteisele ära panemise!

Põhilised asjad, mis meid edasi aitavad on kohanemine olukorraga ja sellega leppimine, sest me ei saa ju seda olukorda muuta. See olukord on lihtsalt selline ja on paraku üks elu osa praegu. Mida me muuta saame on meie mõtlemine, meie suhtumine, meie hoiakud, meie reageerimine, asjadele tähenduse andmine. Meie mõtteviis on see, mis aitab oma raskeks kujunenud olukorda paremaks muuta – aksioom. Ainult läbi positiivsuse suudame kergemini edasi liikuda. Miks me tekitame omale veel juurde probleeme? Kuidas seda kõike teha? Kerge on seda öelda, veel raskem järgi teha. Tegutseme!

Oluline sõnum

Alustame oma sisemise maailma korrastamisest.

Teadlikkus, positiivne olemine ja mõtlemine, usk, tahe ja tegutsemine.

Minu soovitused kriisiolukorraga toimetulekuks. Nende järgi elasin ka mina pärast DNV sündroomi põdemist ja aitasid mu elu ilusaks muuta.  

Nende oskuste omandamine, mis meie elu parendada aitavad on lausa kohustuslik. – KNHS