Tere hea inimene!
Olen kogemusnõustaja, kellel on isiklik taastumiskogemus ja kogemusnõustaja väljaõpe.

Füüsiline maailm on see, mida me katsuda ja näha saame, see mis on meist väljaspool. Mentaalne maailm on see, mida me katsuda ja näha ei saa, see on meie sees. Me ainult tunneme seda ja selle korrashoiust sõltub ka meie käitumise kvaliteet.

Olen oma missiooniks saanud inimeste aitamise ja soovin tähelepanu suunata ainult sellele, mis kõige tähtsam. Olen välja töötanud ka oma meetodi, mis töötab väga hästi, sellest on kerge aru saada, seda on kerge omandada ja see töötab iga inimese peal. Sama lihtne nagu on oma füüsilist keha treenida, on seda ka meie mentaalse nn. keha puhul.
Kui me soovime, et toimuks muutus, siis peame olema ka valmis ise muutuma,

Läbielatud kogemused

Positiivsed

Kõikidest negatiivsetest olukordadest väljatulemise kogemus, enesekaitsmise oskused, puurivõitlus, taipoksi harrastajate võistlus, 25 aastat kehatreeningu ja korralikult toitumise kogemus, Benji hüppe kogemus, 12a. armastava kooselu kogemus, Igapäevane distsipliin, hommikuvõimlemine, teadlik eluviis. Inimese elustamine.

Negatiivsed

DNV sündroom, suhkrusõltuvus, emotsionaalne söömine, alandamine, kiusamisohver, kiusaja, meelemürgid (ANS), eemale tõrjumine, kurjus, noorte probleemid, üksindus, rasked suhted, töötu olemine, läbipõlemine, elu pärast kartmine, liiklusavariid, pankrot, suitsiidsed mõtted ja 2x katse, psühhoos, liiga kõrged ootused, stress, enda karistamine, ahistav ja kurnav periood elus, pikaajaline kriis, rahvuslik tõrjutus, söömishäired, pikaajaline süü tundmine, lein, ego ülemvõim, pideva vaimse raskusega toime tulemine, inimestele haiget tegemised.

Kõik need kogemused on minu oskusteks ja võimeks aidata kõiki sarnases olukorras olevaid inimesi. Minu nõustamine on mõeldud absoluutselt kõigile inimestele, kes tunnevad, et neil on abi vaja. Ma olen sinu jaoks see emotsionaalne tugiisik keda vajad.

Tagasiside

Parim investeering
Sinu elukvaliteedi tõstmiseks.

Astu samm parema homse nimel!
Võta kindlasti minuga ühendust, enne kui hilja ei ole.

Leiame koos Sinu muredele lahenduse!
Ootan Sinult ka siirast tagasisidet, et saaksin veel parem olla.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart